• Domki letniskowe nad morzem

  W naszej ofercie znajdą Państwo domki letniskowe, jak również niezależne apartamenty (segmenty) z kominkami przystosowane do pobytów całorocznych. Zapraszamy również na pobyty zimowe.

 • Drewniane domki nad morzem

  Szeroka, piaszczysta i strzeżona plażą jest niewątpliwie atutem wypoczynku w Ostrowie. Zejście na plażę jest łagodne i bez wysokiego klifu.

  Nasze drewniane domki letniskowe położone są około 900 m  od tej plaży.

 • Domki nad morzem

  Nasze domki letniskowe

  położone są w małej i spokojnej miejscowości Ostrowo. Z daleka od typowego zgiełku typowych kurortów nadmorskich.

 • 1
 • 2
 • 3

Obiekt

Nasza mały ośrodek zlokalizowany jest w centrum Ostrowa, jednakże jego położenie z dala od głównej drogi zapewnia spokój i odpoczynek od hałasu. W bliskiej odległości zlokalizowane są bary, jadłodajnie i sklepy

Posesja jest ogrodzona, oświetlona w nocy i bezpieczna. Miejsca do parkowania znajdują się bezpośrednio przy wynajmowanych obiektach. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw z trampoliną, zjeżdżalnią, piaskownicą i huśtawkami. Dodatkowo w naszej ofercie znajduję się bawialnia z kącikiem do rysowania, stołem do piłkarzyków, regałem z książkami oraz wiele zabawek. Naszym gościom udostępniamy całkowicie za darmo kilka rowerów klasy turystycznej (dwa z fotelikami dla maluchów) oraz klika rowerów i jeździków dla najmłodszych

Do dyspozycji pozostawiamy również profesjonalną wędzarnię, z chęcią przeszkolimy w zakresie wędzęnia a na życzenie sami przyrządzimy wędzone specjały.