• Domki letniskowe nad morzem

  W naszej ofercie znajdą Państwo domki letniskowe, jak również niezależne apartamenty (segmenty) z kominkami przystosowane do pobytów całorocznych. Zapraszamy również na pobyty zimowe.

 • Drewniane domki nad morzem

  Szeroka, piaszczysta i strzeżona plażą jest niewątpliwie atutem wypoczynku w Ostrowie. Zejście na plażę jest łagodne i bez wysokiego klifu.

  Nasze drewniane domki letniskowe położone są około 900 m  od tej plaży.

 • Domki nad morzem

  Nasze domki letniskowe

  położone są w małej i spokojnej miejscowości Ostrowo. Z daleka od typowego zgiełku typowych kurortów nadmorskich.

 • 1
 • 2
 • 3

Atrakcje

Drewniane domki nad morzem

Bardzo dogodne położenie pomiędzy Karwią a Jastrzębią Górą, niedaleko Władysławowa i Półwyspu Helskiego sprawia, że Ostrowo to idealne miejsce na spędzenie wakacji nad morzem.

Cisza, spokój, bardzo dobre warunki klimatyczne, jak również strzeżona, mało zaludniona, czysta i szeroka plaża zapewniają optymalne warunki do wypoczynku. W Ostrowie można odpocząć od typowego zgiełku i hałasu typowych kurortów nadmorskich.

W pobliżu naszego ośrodka znajduje się duże i ogólnodostępne boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę oraz plac zabaw z siłownią zewnętrzną. W niedalekiej odległości można aktywnie wypocząć w siodle lub pojeździć quadem po specjalnym torze. Naszym gościom udostępniamy całkowicie za darmo kilka rowerów klasy turystycznej (dwa z fotelikami dla maluchów) oraz klika rowerów i jeździków dla najmłodszych

Niedaleko znajduję się też ścieżka dydaktyczno - spacerowa prowadząca przez unikalne rezerwaty florystyczne: „Moroszka Bielawskiego Błota” i „Woskownicy Bielawskiego Błota”. Największym walorem tych rezerwatów jest unikalny, zbliżony do tundry krajobraz oraz występowanie chronionych ptaków oraz wielu gatunków roślin na dzisiejszą chwilę zagrożonych zaginięciem.